Barwy szczęścia (1736)

Barwy szczęścia

odc. 1736

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Robert obawia się, że znajomi Angeli doniosą o ich związku dyrekcji. Tymczasem afera z podsłuchiwaniem córki odbija się na małżeństwie Sebastiana i Magdy. Maciej zawozi Natalię na szkolenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Robert obawia się, że znajomi Angeli doniosą o ich związku dyrekcji szkoły. Dziewczyna wyznaje Oliwce i Kajtkowi, że znowu mieszka z nauczycielem, i prosi ich, żeby - w imię przyjaźni - pomogli jej ukryć związek z Milewiczem. Tymczasem afera z podsłuchiwaniem córki odbija się negatywnie na małżeństwie Sebastiana i Magdy. Maciej zawozi Natalię na szkolenie branżowe. Gdy na miejscu okazuje się, że uczestnikiem wykładów jest również Oliwier, Wilk postanawia pilnować narzeczonej i zostać z nią w hotelu. Podczas imprezy integracyjnej między mężczyznami dochodzi do bójki. Iwona nie radzi sobie z wyrzutami sumienia po śmierci Jareckiego. Ponieważ mężczyzna nie miał bliskich, Pyrka postanawia zorganizować pogrzeb na swój koszt.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także