Barwy szczęścia (1735)

Barwy szczęścia

odc. 1735

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Iwona przeżywa śmierć Jareckiego, pacjenta, którego nie przyjęła w przychodni. Alek stara się ją wspierać w kryzysowej sytuacji. Dręczona wyrzutami sumienia lekarka idzie do mieszkania zmarłego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Iwona przeżywa śmierć Jareckiego, pacjenta, którego nie przyjęła w przychodni. Alek stara się ją wspierać w kryzysowej sytuacji. Dręczona wyrzutami sumienia lekarka idzie do mieszkania zmarłego. Tymczasem Magda wraca wcześniej z Zakrzewia wezwana przez Angelę. Doprowadza do spotkania Sebastiana z córką w nadziei, że uda jej się ich pogodzić. Jest zszokowana, kiedy dowiaduje się, że mąż założył dziewczynie podsłuch w telefonie. Angela nie zamierza wybaczać ojcu i oznajmia, że nie ma już córki. Natomiast Nasielski zabiera ukochaną na romantyczny wyjazd do domu nad jeziorem. Załamany Jerzy zostaje sam. Anna informuje zdumioną Malwinę, że odeszła od męża.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także