Barwy szczęścia (1734)

Barwy szczęścia

odc. 1734

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Jose Iglesias Vigil
W skrócie:Jerzy bagatelizuje wyznanie Anny i nie traktuje jej uczucia do Nasielskiego poważnie. Nie mogąc znieść zlekceważenia męża, Marczakowa postanawia odejść. Sebastian przyłapuje Angelę z Milewiczem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Jerzy bagatelizuje wyznanie Anny i nie traktuje jej uczucia do Nasielskiego poważnie. Nie mogąc znieść zlekceważenia męża, Marczakowa postanawia pójść za głosem serca. Sebastian przyłapuje Angelę z Milewiczem. Nastolatka rozpaczliwie próbuje wybrnąć z sytuacji. Tymczasem Aleks i Witek rozpoczynają realizację swojego planu - dzięki hakerskim sztuczkom kradną z bankomatu 50 złotych. Zachęceni pierwszym sukcesem, chłopcy planują większy skok.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także