Barwy szczęścia (1726)

Barwy szczęścia

odc. 1726

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Natalia Koryncka-Gruz
W skrócie:Wzburzony Sebastian zamierza dopilnować, by nauczyciel na zawsze zniknął z życia jego córki. Lekarz informuje Władka, że musi zrezygnować z pracy w laboratorium. Anna wciąż myśli o Jakubie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Wzburzony Sebastian zamierza dopilnować, by nauczyciel na zawsze zniknął z życia jego córki. Magda próbuje załagodzić sytuację. Lekarz informuje Władka, że musi zrezygnować z pracy w laboratorium, co dla naukowca jest trudne do zaakceptowania. Anna nie może przestać myśleć o Jakubie. Ciągle wymienia SMS-y z pisarzem i nie zwraca uwagi na Jerzego. Marczak zaczyna dostrzegać swoje błędy i zaprasza zaniedbywaną żonę na wspólny wieczór. Tymczasem Anna spotyka się z Nasielskim, który wyznaje jej, że nadal jest mu bliska i chce wiedzieć, czy ma u niej szansę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także