Barwy szczęścia (1717)

Barwy szczęścia

odc. 1717

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Grzegorz Waller
W skrócie:Pocałunek Angeli i Roberta przerywa wizyta Kajtka i Eryka. Artur jedzie na policję, by spotkać się z kobietą posługującą się paszportem Walawskiej. Urszula uświadamia Julicie, że może być w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Pocałunek Angeli i Roberta przerywa niezapowiedziana wizyta Kajtka i Eryka. Chłopaki od razu orientują się, co się wydarzyło, i przez cały wieczór pilnują przyjaciółkę. Następnego dnia do mieszkania przychodzi babcia dziewczyny. Tymczasem Artur jedzie na policję, by spotkać się z zatrzymaną na granicy kobietą, posługującą się paszportem Walawskiej. Zagadka zaginięcia Marty jest bliska rozwiązania. Julita natomiast ciągle wymiotuje. Urszula uświadamia córkę, że naprawdę może być w ciąży.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także