Barwy szczęścia (1716)

Barwy szczęścia

odc. 1716

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Jacek Gąsiorowski
W skrócie:Wiśniewscy, zachęceni efektami nauki języka angielskiego, postanawiają polecieć do Australii. Angela słyszy, że Robert ma problemy z mieszkaniem. Proponuje nauczycielowi nocleg u siebie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Wiśniewscy przekonują się, że lekcje angielskiego przyniosły oczekiwany skutek i potrafią już porozumieć się w obcym języku. Zachęceni sukcesem seniorzy postanawiają polecieć do Australii odwiedzić córkę Amelii. Tymczasem Bożena i Bruno zjawiają się u rodziców po wspólnych wakacjach na Bali i wyznają, że się kochają. Natomiast Jola i Sabina wchodzą w posiadanie Fitness Klubu, a Kasia czuje prawdziwą ulgę. Z nową energią postanawia zrealizować plan internetowego programu fitness. Angela przyznaje się Oliwce, że zadurzyła się w Robercie. Gdy dziewczyna słyszy, że nauczyciel ma problemy z mieszkaniem, proponuje mu nocleg u siebie. Nieoczekiwanie Artur dostaje wiadomość, że Marta się odnalazła.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także