Barwy szczęścia (1715)

Barwy szczęścia

odc. 1715

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Jacek Gąsiorowski
W skrócie:Aldona i Marek odbierają synów z komisariatu, których zatrzymano podczas wagarów. Jola proponuje Sabinie wspólną inwestycję w klub Górki. Między Angelą i Milewiczem rodzi się coraz większa zażyłość.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Aldona i Marek odbierają synów z komisariatu. Okazuje się, że Witek i Aleks zostali zatrzymani za picie piwa i palenie papierosów na wagarach nad Wisłą. Chłopcy jednak nie przejmują się swoją sytuacją i ukrywają przed wszystkimi, że mają przy sobie kilkaset złotych. Tymczasem Jola proponuje Sabinie wspólną inwestycję w klub Górki. Róża stara się ostrzec przyjaciółkę przed współpracą z Kozłowską. Mimo że Angela i Milewicz w szkole zachowują dystans wobec siebie, kiedy spotykają się, by zaplanować podróż dookoła świata, czują się bardzo swobodnie w swoim towarzystwie. Między nauczycielem i uczennicą rodzi się coraz większa zażyłość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także