Barwy szczęścia (1714)

Barwy szczęścia

odc. 1714

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
W skrócie:Po wspólnym wieczorze z Oliwerem Natalia ma mętlik w głowie. Siostra Nawrota oskarża Aldonę o chęć przejęcia majątku. Łukasz przekonuje Kasię do pomysłu prowadzenia portalu z treningami fitness.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Po wspólnym wieczorze z Oliwerem Natalia ma mętlik w głowie. Nie wspomina Wilkowi, że finał imprezy spędziła w ramionach byłego partnera. Wkrótce Jakubczyk zjawia się w agencji, by walczyć o uczucia Zwoleńskiej. Tymczasem siostra Nawrota oskarża Aldonę o chęć przejęcia majątku brata. Informuje tym samym, że zamierza podważyć testament zmarłego. Natomiast Łukasz przekonuje Kasię do pomysłu Marka i Sebastiana na prowadzenie portalu z treningami fitness.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także