Barwy szczęścia (1712)

Barwy szczęścia

odc. 1712

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Jacek Gąsiorowski
W skrócie:Beata i Zbyszko jadą do Kielc, by porozmawiać z Władkiem. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie wypadku w Biomerze. Saganowska boi się, że zostanie oskarżona o spowodowanie wybuchu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Darek tłumaczy Róży, że sprzedaż mieszkania nie miała nic wspólnego z finansowaniem leczenia Władka. Iwona i Aleksander dowiadują się, że Izba Lekarska odrzuciła ich skargę dotyczącą fałszowania przez Szeląga okresowych badań lekarskich w "Azja-ciuchu". Lekarz nadal jest ich przełożonym, na domiar złego wie o donosie i sugeruje Alkowi, żeby zwolnił się z przychodni. Tymczasem Beata i Zbyszko jadą do Kielc, by porozmawiać z Władkiem. Okazuje się, że prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie wypadku w Biomerze. Saganowska boi się, że zostanie oskarżona o spowodowanie wybuchu. Natomiast Kasia jest zdecydowana na sprzedaż Fitness Klubu, którym zainteresowane są Jola i Sabina. Marek podpowiada Górce, by zaczęła prowadzić vlog o ćwiczeniach i zdrowym żywieniu. Wkrótce Jaworski przysparza Kasi dodatkowych kłopotów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także