Barwy szczęścia (1711)

Barwy szczęścia

odc. 1711

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Jacek Gąsiorowski
W skrócie:Komisarz Turkowski informuje Elżbietę, Piotra i Artura, że nad rzeką został odnaleziony samochód porywacza, co zdaniem ekspertów może świadczyć o zabójstwie Marty. Żeleńska obwinia o wszystko zięcia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Komisarz Turkowski informuje Elżbietę, Piotra i Artura, że nad rzeką został odnaleziony samochód porywacza, co - zdaniem policyjnych ekspertów - może świadczyć o zabójstwie Marty. Żeleńska obwinia o wszystko zięcia. Wyrzuca mu, że to jego wyjazd w Himalaje zapoczątkował te nieszczęśliwe wypadki. Jola jest zainteresowana przejęciem Feel Good, ku przerażeniu Basi i Róży. O zakupie kawiarni myśli też Radek. Tymczasem rodzice Darka mają pretensje do Cieślakowej, że ich syn sprzedał swoje mieszkanie, by ratować Władka. Milewicz przychodzi do Angeli odebrać swoją świnkę morską. Dziewczyna, zauroczona młodym nauczycielem geografii, prosi go o pomoc w zaplanowaniu podróży dookoła świata.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także