Barwy szczęścia (1710)

Barwy szczęścia

odc. 1710

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Ewa składa zeznania w obecności psychologa. Wskazuje, że to Krzepiński jest porywaczem. Poszukiwania policyjne prowadzone są na szeroką skalę, ale Chowański postanawia też działać na własną rękę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Ewa składa zeznania w obecności psychologa. Wskazuje, że to Krzepiński jest porywaczem. Poszukiwania policyjne prowadzone są na szeroką skalę, ale Chowański postanawia też działać na własną rękę. Tymczasem mężczyzna wywozi nieprzytomną Martę na brzeg rzeki. Klara mówi Hubertowi, że nie zniesie dłużej jego pretensji i jeśli nie potrafi jej wybaczyć, to zamierza wyprowadzić się z domu razem z Marysią. Natomiast Paweł zakończył prace nad filmem o Szumanie i prezentuje rodzinie Pyrków swoje dzieło. Na osiedlu dochodzi do kolejnych awarii wodociągu. Tym razem zalewa gabinet Dylskiej, a Amelia i Tomasz dochodzą do wniosku, że Jaworski nie sprawdza się w roli prezesa wspólnoty mieszkaniowej. Między sąsiadami dochodzi do ostrej sprzeczki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także