Barwy szczęścia (1705)

Barwy szczęścia

odc. 1705

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Elżbieta i Artur rozpoczynają poszukiwania Marty i Ewy, które nie pojawiły się na dworcu. Konduktor potwierdza, że obydwie były w pociągu. Tymczasem stan Władka wymaga interwencji lekarskiej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Elżbieta i Artur rozpoczynają poszukiwania Marty i Ewy, które nie pojawiły się na dworcu. Konduktor potwierdza, że Walawska i jej córka były w pociągu. Coraz bardziej zaniepokojony Chowański zgłasza zaginięcie żony na policję. Tymczasem stan Władka wymaga interwencji lekarskiej. Wszyscy w napięciu czekają, aż Cieślak wybudzi się z narkozy. Natomiast Amelia i Tomasz obawiają się, że zostali wplątani w aferę kryminalną i próbują pozbyć się kłopotliwego bagażu Gawrona.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także