Barwy szczęścia (1704)

Barwy szczęścia

odc. 1704

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Marta jedzie z córką do Warszawy na rozprawę rozwodową. Podczas podróży do przedziału wpada zazdrosna o Piotra Iga. Między kobietami dochodzi do szarpaniny. Współpasażer rusza Walawskiej z pomocą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Marta jedzie z córką do Warszawy na rozprawę rozwodową. Podczas podróży do jej przedziału wpada zazdrosna o Piotra Iga. Między kobietami dochodzi do szarpaniny. Współpasażer, Krzepiński, rusza Walawskiej z pomocą. Tymczasem Kajtek boi się o życie ojca. Darek cały czas czuwa przy Władku, czym wzbudza sympatię i szacunek personelu medycznego. Wkrótce stan Cieślaka drastycznie się pogarsza. Tymczasem Hubert dowiaduje się, że Agata przechowywała wyrzucane przez niego listy od Klary. Pyrka ze wzruszeniem wreszcie je czyta. Natomiast Ula proponuje Kamili wspólną trasę koncertową, co nie podoba się Hubertowi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także