Barwy szczęścia (1701)

Barwy szczęścia

odc. 1701

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Maciej zapewnia Natalię, że padł ofiarą zemsty i jego była żona kłamie. Domyśla się, że Zwoleńska dostała film od Oliwiera. Hubert dostrzega starania Klary, nadal jednak nie potrafi jej wybaczyć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Natalia pokazuje Maciejowi nagranie, na którym jego była żona wyznaje, że zmienił jej życie w piekło. Wściekły Wilk domyśla się, że Zwoleńska dostała film od Oliwiera. Biznesmen zapewnia ukochaną, że to wszystko kłamstwa i że padł ofiarą zemsty. Łukasz wyznaje Kasi, że spotkał się z Umińską. Górka nie rozumie jego postępowania i wybucha gniewem, który od dawna w niej narastał. Sadowski prosi o ratunek Stefana, by nie stracić ukochanej na zawsze. Tymczasem Hubert dostrzega, że Klara się stara zbudować dobrą relację z Marysią, jednak nadal nie potrafi wybaczyć żonie. Pyrka krytykuje działania promocyjne Uli i Ernesta. Postanawia, że karierę muzyczną swojej nowej podopiecznej, Kamili, będzie rozwijał z daleka od imprez z udziałem celebrytów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także