Barwy szczęścia (1700)

Barwy szczęścia

odc. 1700

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Kasię zaczyna przytłaczać kryzys w związku z Łukaszem. Marek, który rozpoczyna zajęcia w Fitness Klubie, próbuje ją pocieszyć. Wieczorem Sadowski mówi ukochanej, że musi zostać w Białymstoku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Kasię zaczynają przytłaczać obowiązki i kryzys w związku z Łukaszem. Marek, który rozpoczyna zajęcia indywidualne w Fitness Klubie, próbuje poprawić jej samopoczucie. Wieczorem Sadowski mówi ukochanej, że musi dłużej zostać w Białymstoku. Okazuje się, że nie w sprawie zawodowej... Oliwier podstępem próbuje spotkać się z Natalią. Prosi ją, by obejrzała nagranie z żoną Macieja, które udowodni, jak niebezpiecznym jest on człowiekiem. Aneta udziela Wiśniewskim pierwszej lekcji angielskiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także