Barwy szczęścia (1699)

Barwy szczęścia

odc. 1699

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
W skrócie:Artur wypytuje Elżbietę, dlaczego Marta dąży do szybkiego rozwodu i czy spotyka się z kimś w Białymstoku. Józek nie chce słyszeć o Julicie i postanawia poświęcić się swojej karierze piłkarza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Artur wypytuje Elżbietę, dlaczego Marta dąży do szybkiego rozwodu i czy spotyka się z kimś w Białymstoku. Teściowa zaprzecza jego domysłom, ale wkrótce Chowański dostaje od Igi kopertę ze wspólnymi zdjęciami żony i Piotra. Tymczasem Józek nie chce słyszeć o Julicie i postanawia poświęcić się tylko swojej karierze piłkarza. Nawet Radek i Lidka współczują dziewczynie rozpadu związku i proponują jej swoje wsparcie. Jedynie rozmowa z księdzem Tadeuszem podnosi Julitę na duchu. Natomiast Klara stara się przywrócić dobre relacje z rodziną Pyrków i przygotowuje dla wszystkich śniadanie. Jednak jej gest zostaje odrzucony. Z kolei Hubert zastaje Ulę i Ernesta w dwuznacznej sytuacji. Dociera do niego, że para stanowi zgrany duet, a on nie jest im potrzebny. W Feel Good Pyrka zauważa Kamilę i podejmuje decyzję, że pomoże jej zrealizować muzyczne marzenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także