Barwy szczęścia (1696)

Barwy szczęścia

odc. 1696

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Grzegorz Waller
W skrócie:Beata odwiedza Władka w szpitalu. Ma wyrzuty sumienia w związku z wypadkiem w Biomerze. Małgorzata i Natalia starają sprzedać mieszkanie Janickiego. Inwestycją w nieruchomość zainteresowany jest Wilk.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Beata odwiedza Władka w szpitalu. Ma wyrzuty sumienia w związku z wypadkiem w Biomerze. Na miejscu cały czas czuwają Darek i Kajtek. Niestety, stan Cieślaka znów ulega pogorszeniu. Tymczasem Małgorzata i Natalia starają się szybko i za dobrą cenę sprzedać mieszkanie Janickiego. Inwestycją w nieruchomość zainteresowany jest Wilk. Natomiast Bruno wreszcie zdobywa się na odwagę i zrywa zaręczyny z Anetą - jednak nie robi tego osobiście. Bożena oddaje pierścionek Adrianowi. Oboje postanawiają na razie trzymać swój związek w tajemnicy. Amelia i Tomasz zaś nie są zadowoleni z decyzji dzieci.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także