Barwy szczęścia (1695)

Barwy szczęścia

odc. 1695

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Krzysztof Rogala
W skrócie:Darek zamierza przenieść partnera do kliniki leczenia oparzeń w Kielcach. Sabina jest temu przeciwna. Iwonie i Agacie trudno zaakceptować obecność Klary w domu. Pojawiają się konflikty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Darek zamierza przenieść partnera do specjalistycznej kliniki leczenia oparzeń w Kielcach. Sabinie nie podobają się działania Janickiego i jest temu przeciwna. Wkrótce po transporcie helikopterem do Ośrodka Leczenia Oparzeń stan Cieślaka pogarsza się. Tymczasem Bożena i Bruno postanawiają być razem i chcą jak najszybciej rozstać się ze swoimi narzeczonymi. Jednak okazuje się, że to nie takie proste. Natomiast Iwonie i Agacie trudno zaakceptować obecność Klary w domu. Między siostrami a bratową pojawiają się konflikty dotyczące opieki nad Marysią.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także