Barwy szczęścia (1682)

Barwy szczęścia

odc. 1682

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
W skrócie:Józek za radą ojca wynajmuje mieszkanie dla siebie i narzeczonej. Darek natomiast nie umie się z tym pogodzić - nie ufa dziewczynie i jest przekonany, że podopieczny zmarnuje sobie życie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Józek za radą ojca wynajmuje mieszkanie dla siebie i narzeczonej. Darek natomiast nie umie się z tym pogodzić - nie ufa dziewczynie i jest przekonany, że podopieczny zmarnuje sobie życie. Górkowie dochodzą do wniosku, że nie stać ich dłużej na utrzymanie dużego domu. Stefan proponuje Kasi zamianę wierząc, że poprawa warunków mieszkaniowych pomoże jej pogodzić się z Łukaszem. Senior uważa również, że ślub byłby najlepszym antidotum na aferę z Umińską. Hubert natomiast z żalem rezygnuje z pomocy Uli przy Marysi, ponieważ nie chce, by żona miała dodatkowe argumenty w walce o dziecko. Nie jest też pewien, czy powinni dalej razem pracować nad płytą. Tymczasem Klara bez uprzedzenia odwiedza dom Pyrków i próbuje pobawić się córeczką.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także