Barwy szczęścia (1681)

Barwy szczęścia

odc. 1681

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
W skrócie:Ojciec Józka uważa, że skoro ma pojawić się dziecko, młodzi powinni wziąć ślub. W brukowcu ukazuje się kolejny artykuł oczerniający Łukasza. Sadowski postanawia odpowiedzieć na atak Alicji w mediach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Ojciec Józka uważa, że skoro ma pojawić się dziecko, młodzi powinni wziąć ślub. Mężczyzna żąda, by syn jak najszybciej poprosił Julitę o rękę. Widząc jego niechęć do dziewczyny, próbuje dowiedzieć się, co zaszło między nimi zaszło. W brukowcu ukazuje się kolejny artykuł oczerniający Łukasza. Za namową mecenas Paszkowskiej Sadowski postanawia odpowiedzieć na atak Alicji w mediach. Żeby oczyścić swoje imię, umawia siebie i Kasię na wywiad i sesję zdjęciową. Po wyjeździe Artura Marta chce zmienić swoje życie i decyduje się na przeprowadzkę z Ewą do Białegostoku.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także