Barwy szczęścia (1680)

Barwy szczęścia

odc. 1680

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
W skrócie:Hubert i Klara decydują się na poważną rozmowę, która jednak szybko zamienia się w kłótnię. Kasia nie wierzy w niewinność Łukasza. Tymczasem Sadowski chce walczyć o swoje dobre imię w sądzie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Hubert i Klara decydują się na poważną rozmowę, która jednak szybko zamienia się w kłótnię. Żona ma za złe Pyrce jego romans z Ulą, on zaś wypomina jej trzymiesięczną nieobecność i porzucenie dziecka. Kasia nie wierzy w niewinność Łukasza. Marta ufa, że między nim a Umińską do niczego nie doszło, i próbuje go bronić. Alicja opowiada Górce swoją wersję wydarzeń w redakcji. Tymczasem Sadowski chce walczyć o swoje dobre imię w sądzie i zatrudnia do pomocy mecenas Sylwię Paszkowską. Józek natomiast nie czuje radości na myśl, że zostanie ojcem, i boi się powiedzieć o tym rodzicom. Do mieszkania Darka nieoczekiwanie przychodzi ojciec Sałatki, który dowiedział się od Julity, że zostanie dziadkiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także