Barwy szczęścia (1679)

Barwy szczęścia

odc. 1679

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Jose Iglesias Vigil
W skrócie:Klara decyduje się wrócić do rodziny. Tymczasem relacje Huberta i Uli coraz bardziej się zacieśniają. Marta próbuje przekonać męża, by nie wyruszał na wyprawę w Himalaje. W końcu stawia mu ultimatum.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Klara decyduje się wrócić do rodziny. Tymczasem relacje Huberta i Uli coraz bardziej się zacieśniają. Marta do ostatniej chwili próbuje przekonać męża, by nie wyruszał na wyprawę w Himalaje. W końcu stawia mu ultimatum: jeśli wyjedzie - z ich małżeństwem koniec. Odrzucona przez Łukasza Alicja nadal mści się na dziennikarzu. W brukowcu ukazuje się artykuł "Zwolniona za miłość", w którym Umińska opowiada o swoim rzekomym romansie z Sadowskim. Łukasz nie dość, że zostaje zawieszony w pracy, to musi wytłumaczyć się przed Kasią, która o sprawie dowiedziała się z gazety.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także