Barwy szczęścia (1678)

Barwy szczęścia

odc. 1678

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Jose Iglesias Vigil
W skrócie:Artur kończy przygotowania do wyjazdu w Himalaje. Mimo to Marta liczy na to, że ukochany opamięta się. Magda nie może zajść w ciążę. Załamana sugeruje mężowi, że problem może leżeć po jego stronie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Artur kończy przygotowania do wyjazdu w Himalaje. Mimo to Marta liczy na to, że ukochany opamięta się po rozmowie z terapeutą, z którym go umówiła. Magda znów nie jest w ciąży. Załamana sugeruje mężowi, że problem może leżeć po jego stronie. Angela, Oliwka, Kajtek i Eryk spędzają czas na łyżwach. Zbrowska przekazuje przyjaciołom nowinę, że od nowego semestru przenosi się do ich liceum. Eryk namawia Kijowską, by pomyślała o powrocie do szkoły. Wiśniewscy organizują uroczysty obiad z okazji zaręczyn Bruna i Anety. Para przekazuje bliskim plany ślubne, ale okazuje się, że przyszli państwo młodzi w żadnym punkcie nie są ze sobą zgodni. Spojrzenia Stańskiego i Bożeny cały czas krzyżują się ze sobą, ale żadne nie ma odwagi przyznać się do swoich prawdziwych uczuć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także