Barwy szczęścia (1677)

Barwy szczęścia

odc. 1677

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Jose Iglesias Vigil
W skrócie:Józek jest załamany wiadomością o ciąży Julity. Darek nie wierzy w rewelacje masażystki i postanawia z nią porozmawiać. Dziewczyna przyznaje się Janickiemu, że złapała piłkarza na dziecko.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Józek jest załamany wiadomością o ciąży Julity. Darek nie wierzy w rewelacje masażystki i postanawia z nią porozmawiać. Dziewczyna przyznaje się Janickiemu, że złapała piłkarza na dziecko, by zapewnić sobie wygodne i dostatnie życie. Marta wciąż nie zgadza się, by mąż wrócił w Himalaje. Nie zmienia zdania po rozmowie z Hanną, narzeczoną Filipa, którego ciało zostało w górach. Walawska ma też pretensje do Bernarda, że pomaga Arturowi w przygotowaniach do wyprawy. Romans Natalii z Maciejem nabiera rumieńców. Dziewczyna wyznaje siostrze, że tym razem naprawdę się zakochała. Oliwier nie przyjmuje tego do wiadomości i nie ustaje w próbach poderwania Zwoleńskiej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także