Barwy szczęścia (1676)

Barwy szczęścia

odc. 1676

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Jose Iglesias Vigil
W skrócie:Józek rozgrywa pierwszy mecz z nowym zespołem. Nawrot wyznaje Aldonie, że chce poznać syna. Jaworski zawiadamia Wiśniewskich, że rozwiązał zagadkę tajemniczych odgłosów w mieszkaniu zmarłej sąsiadki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Józek rozgrywa pierwszy mecz z nowym zespołem. Dzięki strzelonym golom zaczyna być o nim głośno. Julita postanawia za wszelką cenę odzyskać chłopaka. Prosi o pomoc Stefana. Nawrot odnajduje Aldonę. Wyznaje kobiecie, że chce poznać swojego syna. Jaworski zawiadamia Wiśniewskich, że rozwiązał zagadkę tajemniczych odgłosów dochodzących z mieszkania zmarłej sąsiadki. Nowym lokatorem okazuje się niejaki Gawron, który twierdzi, że jest krewnym starszej pani.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także