Barwy szczęścia (1675)

Barwy szczęścia

odc. 1675

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Jose Iglesias Vigil
W skrócie:Artur planuje wyjazd w Himalaje. Dla Walawskiej oznacza to jedno - koniec ich małżeństwa. Pod wpływem matki Bruno oświadcza się Anecie. Czuje jednak, że jego serce należy do Bożeny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Artur nosi się z zamiarem wyjazdu w Himalaje. Jest zdeterminowany, by wrócić w góry i odnaleźć ciała kolegów. Dla Walawskiej oznacza to jedno - koniec ich małżeństwa. Doktor Dylska zamierza rozwiązać umowę z Amelią, gdyż Bruno nie jest nią zainteresowany. Seniorka bierze się do dzieła. W efekcie Stański wbrew sobie oświadcza się Anecie. Czuje, że jego serce należy do Bożeny. Alicja pod nieobecność Łukasza odwiedza Kasię. Twierdzi, że dziennikarz próbował wygryźć ją z redakcji. Górka jest podatna na jej sugestie, tym bardziej, że ukochany dostaje od dyrektora ofertę objęcia posady po zwolnionej szefowej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także