Barwy szczęścia (1665)

Barwy szczęścia

odc. 1665

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
W skrócie:Kajtek podejrzewa, że Szczepan próbuje uwieść Zuzię. Władek dowiaduje się o wszystkim za późno. Firma Wilka ma problemy z własnością gruntów. Małgorzata i Natalia mogą mieć przez to poważne kłopoty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Kajtek nie może uwierzyć w to, że ojciec Oliwki spotyka się potajemnie z Zuzią. Podejrzewa, że Szczepan próbuje uwieść dziewczynkę i zawiadamia ojca. Niestety Władek dowiaduje się o wszystkim za późno i nie udaje mu się zapobiec kolejnemu spotkaniu mężczyzny z Zuzią. Szczęśliwy Józek szykuje się na trening w Powiślu. Na boisku trener jest na niego cięty i daje mu mocno popalić, ale dla chłopaka nie ma to znaczenia, gdyż spełniły się jego marzenia. Tymczasem Darek musi zgodzić się na mniej korzystne warunki kontraktu swojego podopiecznego. Fatalne informacje od Oliwiera potwierdzają się. Firma Wilka ma problemy z własnością gruntów i zarówno Małgorzata, jak i Natalia, które pośredniczyły w sprzedaży mieszkań developera, mogą mieć poważne kłopoty. Mimo problemów Zwoleńska wybiera się na randkę z Jaworskim.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także