Barwy szczęścia (1664)

Barwy szczęścia

odc. 1664

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
W skrócie:Józek nie może wybaczyć Darkowi nieudanych negocjacji z klubem Powiśle. Kajtek niepokoi się o Zuzię.Widzi, jak wyzywająco ubrana dwunastolatka wsiada do samochodu nieznajomego mężczyzny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Józek nie może wybaczyć Darkowi nieudanych negocjacji z klubem Powiśle. Postanawia skończyć z piłką nożną i wrócić do rodzinnego Kopytkowa. Kajtek niepokoi się o Zuzię. Z ukrycia obserwuje dom Róży i Zdzisia. Widzi, jak dwunastolatka - ubrana w wyzywającą sukienkę i w ostrym makijażu - wsiada do samochodu nieznajomego mężczyzny. Zwoleńskie odkrywają, że Oliwier kolejny raz usiłuje ukraść im klienta. Rywal proponuje im podział na strefy wpływów w mieście. Przy okazji negocjacji Jakubczyk sugeruje Natalii, że firma Wilka ma problemy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także