Barwy szczęścia (1564)

Barwy szczęścia

odc. 1564

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
W skrócie:Marek domyśla się, że to Witek zniszczył auto Sylwii. O swoich podejrzeniach mówi Ninie. Darek tęskni za sportowymi emocjami. Tomala mówi mu o lokalnej drużynie młodzików, która potrzebuje trenera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Marek domyśla się, że to Witek zniszczył auto Sylwii. O swoich podejrzeniach mówi Ninie. Przy okazji przyznaje się jej, że ma z prawniczką romans. Na wieść o tym Elsner, zamiast synowi, urządza awanturę... Złotemu. Przyparty do muru Witek nie zamierza jednak przepraszać Paszkowskiej i wykrzykuje, że jej nienawidzi. Darek tęskni za sportowymi emocjami. Martwi się, że poza tym, że jest piłkarzem nic nie umie. Tomala mówi mu o lokalnej drużynie młodzików, która potrzebuje trenera. Waleria szykuje się na pielgrzymkę. Stefan cały czas próbuje przemówić żonie do rozsądku, w nadziei, że w końcu zmieni ona zdanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także