BarON24: Zdrada (10)

BarON24: Zdrada (10)

serial komediowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Tomasz Karolak, Izabela Kuna, Piotr Cyrwus, Iwona Bielska
Reżyseria:Adek Drabiński
W skrócie:Autor poradnika dla zdradzanych mężczyzn zauważa u Sylwii oznaki niewierności. Mirek mu nie wierzy, lecz gdy żona wraca ze spotkania ze sprzedawcą w dobrym humorze, nachodzą go wątpliwości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mirosław Baron (Tomasz Karolak) i jego żona Sylwia (Izabela Kuna) są właścicielami stacji benzynowej. Małżonkowie z niecierpliwością czekają na budowę zjazdu z pobliskiej autostrady, która zapewni im tłumy klientów i spore zyski. Niestety zakończenie inwestycji, jak na złość, wciąż się przedłuża, a rodzinny interes boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Mimo to stacja nigdy nie świeci pustkami. Każdego dnia pojawiają się tam nowe postacie. Częstymi gośćmi Baronów są m.in. teściowa Teresa (Iwona Bielska), miejscowy gangster (Rafał Rutkowski) oraz komornik (Cezary Kosiński). Na stację często zagląda też córka Baronów (Weronika Humaj), zaprzyjaźniony kierowca cysterny (Piotr Cyrwus) i były narzeczony Sylwii (Wojciech Mecwaldowski). O wygodę klientów dba nowy pracownik Mati (Michał Meyer).

W tym odcinku

Na stacji pojawia się autor poradnika dla zdradzanych mężczyzn. Zauważa on u Sylwii oznaki świadczące o tym, że nie dochowuje wierności mężowi. O swoim odkryciu informuje Barona. Mirek początkowo mu nie wierzy, lecz gdy Sylwia wraca ze spotkania ze sprzedawcą oleju, Staszkiem, w bardzo dobrym humorze, zaczyna podejrzewać ją o najgorsze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także