BarON24: Pijane kury (9)

BarON24: Pijane kury (9)

serial komediowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Tomasz Karolak, Izabela Kuna, Piotr Cyrwus, Iwona Bielska
Reżyseria:Adek Drabiński
W skrócie:Na stacji benzynowej pojawia się kolega Mirka, Czarek Czyjarek, którego od zawsze prześladuje pech. Chwilę później na autostradzie w pobliżu stacji Barona dochodzi do wypadku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mirosław Baron (Tomasz Karolak) i jego żona Sylwia (Izabela Kuna) są właścicielami stacji benzynowej. Małżonkowie z niecierpliwością czekają na budowę zjazdu z pobliskiej autostrady, która zapewni im tłumy klientów i spore zyski. Niestety zakończenie inwestycji, jak na złość, wciąż się przedłuża, a rodzinny interes boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Mimo to stacja nigdy nie świeci pustkami. Każdego dnia pojawiają się tam nowe postacie. Częstymi gośćmi Baronów są m.in. teściowa Teresa (Iwona Bielska), miejscowy gangster (Rafał Rutkowski) oraz komornik (Cezary Kosiński). Na stację często zagląda też córka Baronów (Weronika Humaj), zaprzyjaźniony kierowca cysterny (Piotr Cyrwus) i były narzeczony Sylwii (Wojciech Mecwaldowski). O wygodę klientów dba nowy pracownik Mati (Michał Meyer).

W tym odcinku

Na stacji pojawia się kolega Barona, Czarek Czyjarek, którego od zawsze prześladuje pech. Chwilę później na autostradzie w pobliżu stacji dochodzi do wypadku. Ciężarówka przewożąca kury zderza się z ciężarówką z piwem. Droga zostaje zamknięta, dopóki odpowiednie służby nie usuną resztek piwa i nie wyłapią pijanych kur. Dla Barona to okazja, by zarobić, gdyż kierowcy muszą jechać objazdem obok jego stacji. Niestety, okazuje się, że to nie koniec złej passy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)