Australijscy poszukiwacze złota 3 (7)

Australijscy poszukiwacze złota 3 (7)

(Aussie Gold Hunters 3)

serial dokumentalny Australia 2018
W skrócie:Dirt Dogs zatrzymują realizację projektu w najtrudniejszym momencie. Aby zrealizować swój cel, Rick potrzebuje złota za dziewięć tys. dolarów. Scrappers muszą wydobyć cenny kruszec przed złodziejami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 17 października
jutro
10:35 Polsat Viasat Explore (z napisami)

Opis

Trzecia seria show ukazującego trudy ekip zajmujących się wydobyciem cennego kruszcu. Poznamy dalsze losy bohaterów znanych z poprzednich sezonów: Vernona Strange'a i jego towarzyszy, Teda i Lecky Mahoneyów oraz ich córki Tyler, Christine i Grega Clarków, a także samotnego wilka Ricka Fishersa. W programie pojawią się też nowe twarze - ekipa, którą kieruje Alex Stead. Śledząc zmagania poszukiwaczy złota, widzowie mają okazję podziwiać wspaniałe australijskie krajobrazy i historyczne miasteczka, a także zapoznać się z lokalnymi legendami i zwyczajami.

W tym odcinku

Vern chce, by jego partner Marko pomógł sfinansować koszty dalszego wydobycia. Jednak wspólnik nie ma pieniędzy i musi wycofać się z inwestycji. Przekonamy się, czy osiemnastomiesięczna współpraca zakończy się w przyjaznej atmosferze. Rick Fishers, by wyprzedzić konkurencję, decyduje się na krótki lot helikopterem. Alex Stead i jego partnerzy muszą zapobiec eksploatowaniu ich złoża przez złodziei. Oznacza to jednak kolejne opóźnienia.

Zobacz także