Australijscy poszukiwacze złota 3 (2)

Australijscy poszukiwacze złota 3 (2)

(Aussie Gold Hunters 3)

serial dokumentalny Australia 2018
W skrócie:Ekipa Dirt Dogs napotyka na problemy. Scrappers wreszcie docierają ze swoim sprzętem na miejsce wydobywania złota. Do małżonków, Teda i Lecky Mahoneyów, dołącza ich córka Tyler.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 22 września
jutro
15:10 Polsat Viasat Explore (z napisami)
poniedziałek, 30 września
za 9 dni
13:15 Polsat Viasat Explore (z napisami)
wtorek, 1 października
za 10 dni
1:15 Polsat Viasat Explore (z napisami)

Opis

Trzecia seria show ukazującego trudy ekip zajmujących się wydobyciem cennego kruszcu. Poznamy dalsze losy bohaterów znanych z poprzednich sezonów: Vernona Strange'a i jego towarzyszy, Teda i Lecky Mahoneyów oraz ich córki Tyler, Christine i Grega Clarków, a także samotnego wilka Ricka Fishersa. W programie pojawią się też nowe twarze - ekipa, którą kieruje Alex Stead. Śledząc zmagania poszukiwaczy złota, widzowie mają okazję podziwiać wspaniałe australijskie krajobrazy i historyczne miasteczka, a także zapoznać się z lokalnymi legendami i zwyczajami.

W tym odcinku

Vern Strange i jego wspólnicy mają poważne problemy. Wydobywają za mało złota, ponosząc wielkie wydatki. Przekonamy się, czy uda im się znaleźć sposób, by temu zaradzić. Również Alex Stead i jego ekipa napotyka na kłopoty. Mają duże opóźnienie, a ciężarówka ze sprzętem grzęźnie kilometr od celu. Do Teda i Lecky Mahoneyów dołącza ich córka Tyler. Ci doświadczeni poszukiwacze udają się w rejony, gdzie temperatura często przekracza 45 stopni Celsjusza.

Zobacz także