Apetyt na miłość (9/10)

Apetyt na miłość (9/10)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Dorota to energiczna instruktorka fitness. Kobieta dostanie do wyboru trzy menu w wykonaniu Pawła, Tomka i Adama. Na podstawie jadłospisów wybierze dwóch mężczyzn, których odwiedzi na kolacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wspólny posiłek to doskonała okazja, żeby dobrze poznać potencjalnego partnera. Bohater odcinka najpierw musi wybrać dwa spośród trzech menu przygotowanych przez kandydatów. Każdego z nich odwiedza na kolacji, podczas której ma szansę przekonać się, czy ich charaktery są równie zgodne co gusta kulinarne. Po dwóch spotkaniach uczestnik decyduje, z kim chciałby pójść na kolejną randkę. Wtedy też razem otwierają przygotowane przez autorów programu koperty pełne niespodzianek.

Bohaterką odcinka jest Dorota, energiczna i pewna siebie instruktorka fitness. Kobieta dostanie do wyboru trzy menu w wykonaniu Pawła, Tomka i Adama. Na podstawie jadłospisów wybierze dwóch mężczyzn, których odwiedzi na kolacji. Pierwszy z nich nie uważa się za szefa kuchni, dlatego na przystawkę zaproponuje tosty. Tomek to przystojny motocyklista, miłośnik podróży i gaduła, który specjalizuje się w robieniu sushi. Adam z kolei jest skromnym, nieśmiałym i niepozornym przedstawicielem handlowym, marzącym o prawdziwej miłości.

Zobacz także