x
Apetyt na miłość (4/12)

Apetyt na miłość (4/12)

program rozrywkowy Polska 2017   b.o.
W skrócie:Kuba wierzy, że uczestnictwo w programie pomoże mu znaleźć miłość życia. Zaimponować mu swoimi umiejętnościami kulinarnymi będzie próbowała m.in. Adrianna, uzdolniona artystycznie bizneswoman.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Czwarta edycja programu po raz kolejny udowadnia, że wspólny posiłek to doskonała okazja, by dobrze poznać potencjalnego partnera. Bohater odcinka najpierw musi wybrać dwa spośród trzech menu przygotowanych przez kandydatów. Każdego z nich odwiedza na kolacji, podczas której ma szansę przekonać się, czy ich charaktery są równie zgodne co gusta kulinarne. Po dwóch spotkaniach uczestnik decyduje, z kim chciałby pójść na kolejną randkę. Wtedy też razem otwierają przygotowane przez autorów programu koperty pełne niespodzianek.

Kuba wierzy, że uczestnictwo w programie pomoże mu znaleźć miłość życia. Jest mężczyzną radosnym, ciekawym świata i towarzyskim. Zaimponować mu swoimi umiejętnościami kulinarnymi będzie próbowała Adrianna, uzdolniona artystycznie bizneswoman. Dorota jest utalentowaną pod kątem muzycznym domatorką, fascynuje ją kultura Francji. Joanna z kolei z zawodu jest wizażystką. Ma dwie córki, które musiałby pokochać także mężczyzna jej życia.

Zobacz także