×
Allo, allo! 5: Długodystansowa kaczka (8)

Allo, allo! 5: Długodystansowa kaczka (8)

('Allo 'Allo!: The Long Distance Duck)

serial komediowy Wielka Brytania 1988   od 7 lat
Występują:Gordon Kaye, Carmen Silvera, Vicki Michelle, Richard Marner
Reżyseria:Susan Belbin
W skrócie:René mówi Edith, Yvette i Mimi, że Denise zamierza je zastrzelić, ponieważ przeszkodziły w ślubie. W zamku mają się spotkać niemieccy oficerowie. Będą omawiać plany inwazji na Anglię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 25 lipca
za 5 dni
18:50 Polsat Comedy Central Extra
piątek, 26 lipca
za 6 dni
12:20 Polsat Comedy Central Extra
niedziela, 28 lipca
za 8 dni
19:00 Polsat Comedy Central Extra

Opis

Francja, II wojna światowa. Właściciel uroczej kafejki, René Artois (Gordon Kaye), przeżywa kolejne zabawne przygody wśród przyjaciół i tropiących ruch oporu nazistowskich oficjeli. O względy właściciela restauracji nadal walczą jego żona Edith (Carmen Silvera) oraz Yvette (Vicki Michelle).

W tym odcinku

René wraca do kawiarni i mówi Edith, Yvette i Mimi, że Denise zamierza je zastrzelić, gdyż przeszkodziły w ślubie. Michelle informuje René, że w zamku mają się spotkać niemieccy oficerowie w celu omówienia planów inwazji na Anglię. Jego zadaniem będzie sfotografowanie mapy. Herr Flick podejrzewa, że spotkanie w zamku to spisek na życie Hitlera. Tymczasem pułkownik, Gruber i Helga opracowują plan odbicia obrazów z szopy należącej do komunistycznego ruchu oporu. Także René i jego współpracownicy naradzają się, jak je odzyskać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także