Allo, allo! 5 (3)

Allo, allo! 5 (3)

('Allo 'Allo!: Dinner with the General)

serial komediowy Wielka Brytania 1988   od 7 lat
Występują:Gordon Kaye, Carmen Silvera, Vicki Michelle, Richard Marner
Reżyseria:David Croft
W skrócie:Generałowi podoba się Helga, którą zaprasza na romantyczną kolację do swojej kwatery. Każe pułkownikowi zorganizować francuską orkiestrę. Zgłaszają się do niej Herr Flick i von Smallhausen.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Francja, II wojna światowa. Właściciel uroczej kafejki, René Artois (Gordon Kaye), przeżywa kolejne zabawne przygody wśród przyjaciół i tropiących ruch oporu nazistowskich oficjeli. O względy właściciela restauracji nadal walczą jego żona Edith (Carmen Silvera) oraz Yvette (Vicki Michelle).

W tym odcinku

Generałowi podoba się Helga, którą zaprasza na romantyczną kolację do swojej kwatery. Chcąc zrobić większe wrażenie, każe pułkownikowi zorganizować francuską orkiestrę. Zgłaszają się dwaj muzycy - są to Herr Flick i von Smallhausen, którzy o kolacji dowiedzieli się od Helgi. Tymczasem Michelle wprowadza w życie śmiały plan wysadzenia sejfu. Edith ma wrzucić przez komin świecę dymną do kwatery Grubera. René i Leclerc, przebrani za strażaków, pod pozorem gaszenia ognia dostaną się do sejfu i wysadzą go. Niestety, Edith przez pomyłkę wrzuca świecę do kwatery generała.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także