Agenci NCIS: Zamiana (5)

Agenci NCIS

sezon 1 odc. 5: Zamiana

(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Switch)

serial sensacyjny USA 2003
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Pauley Perrette, Sean Murray
Reżyseria:Thomas J. Wright
W skrócie:Zamordowany zostaje podoficer marynarki wojennej. Okazuje się, że prowadził podwójne życie. Przyjął tożsamość byłego kolegi, przemytnika. Agenci NCIS szukają zabójcy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zespół agentów specjalnych - NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej) - zajmuje się sprawami przestępstw, które mają związek z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, aby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należy były detektyw z wydziału zabójstw - Tony DiNozzo (Michael Weatherly) - obdarzony nieprawdopodobną intuicją. Natomiast agentka Kate Todd (Sasha Alexander) - piękna i nieustępliwa - pracowała niegdyś w służbach specjalnych. Do zespołu należy też Abby Sciuto (Pauley Perrette) - specjalistka od badań i analiz sądowych - kobieta o dużym poczuciu czarnego humoru i gotyckim stylu ubierania się. Za komunikację i komputery odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS pomaga też doktor Donald Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie rozwiązując sprawy morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.

W tym odcinku

Podoficer marynarki wojennej zostaje zamordowany w swoim samochodzie. Okazuje się, że mężczyzna prowadził podwójne życie. Przyjął tożsamość byłego kolegi, który zajmował się przewozem nielegalnych towarów. Agenci NCIS szukają więc zabójcy w kręgu współpracowników podoficera. Śledztwo przybiera jednak zupełnie inny obrót, gdy Abby znajduje list, który napisał przed śmiercią.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także