Agenci NCIS: Zaginiony (4)

Agenci NCIS

sezon 1 odc. 4: Zaginiony

(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Vanished)

serial sensacyjny USA 2003
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Pauley Perrette, Sean Murray
Reżyseria:James Whitmore Jr.
W skrócie:Zespół Gibbsa ma odnaleźć pilotów porzuconego helikoptera. Kiedy docierają do jednego z nich, ten twierdzi, że lot w ogóle się nie odbył. Abby sądzi, że sprawa dotyczy przybyszów z kosmosu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zespół agentów specjalnych - NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej) - zajmuje się sprawami przestępstw, które mają związek z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, aby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należy były detektyw z wydziału zabójstw - Tony DiNozzo (Michael Weatherly) - obdarzony nieprawdopodobną intuicją. Natomiast agentka Kate Todd (Sasha Alexander) - piękna i nieustępliwa - pracowała niegdyś w służbach specjalnych. Do zespołu należy też Abby Sciuto (Pauley Perrette) - specjalistka od badań i analiz sądowych - kobieta o dużym poczuciu czarnego humoru i gotyckim stylu ubierania się. Za komunikację i komputery odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS pomaga też doktor Donald Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie rozwiązując sprawy morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.

W tym odcinku

Gibbs i jego zespół badają sprawę porzuconego helikoptera piechoty morskiej, który znaleziono na środku pewnego pola. Umieszczono go w zagadkowym okręgu. Zespół Gibbsa ma odnaleźć dwóch pilotów helikoptera. Kiedy docierają w końcu do jednego z nich, ten twierdzi, że planowany lot szkoleniowy w ogóle się nie odbył. Ludzie z pobliskiego miasteczka w dniu wylądowania helikoptera na polu widzieli tajemnicze światła. Abby sądzi, że sprawa dotyczy przybyszów z kosmosu. Kluczem do zagadki okazuje się historia miasteczka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także