Agenci NCIS
sezon 4 odc. 14: Nieprzewidziane konsekwencje
(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Blowback)
| Występują: | Mark Harmon, Michael Weatherly, Pauley Perrette, David McCallum |
|---|---|
| Reżyseria: | Thomas J. Wright |
| W skrócie: | Donald "Ducky" Mallard musi wziąć udział w tajnej misji, która ma powstrzymać proceder sprzedawania najnowocześniejszej broni. Gibbs organizuje spotkanie Ducky'ego z potencjalnym kupcem. |
Oglądaj w telewizji
Opis
Do głównych zadań detektywów należy wykrywanie przestępstw, które są powiązane z marynarką wojenną bądź korpusem piechoty morskiej. Na czele zespołu NCIS do momentu przejścia na emeryturę stał Jethro Gibbs (Mark Harmon), doświadczony oficer dochodzeniowy. Jego kontrowersyjne metody śledcze często rozmijały się z obowiązującymi przepisami, ale zawsze odnosiły skutek. Zastąpił go Anthony DiNozzo (Michael Weatherly), który wcześniej pracował jako detektyw wydziału zabójstw w Baltimore. Za wszelka cenę stara się udowodnić, że jest lepszy od Gibbsa. Ten jednak po jakimś czasie musiał wrócić do pracy, by pomóc kolegom. Timothy McGee (Sean Murray) jest specjalistą od komputerów, z kolei Abby Sciuto (Pauley Perrette) - znawczynią medycyny sądowej. Doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum) jako lekarz sądowy rzadko się myli w diagnozach. Po śmierci Caitlin Todd do zespołu dołączyła Ziva David (Cote de Pablo), funkcjonariuszka izraelskiej agencji wywiadowczej, a na czele NCIS stanęła Jenny Shepard (Lauren Holly), dawna miłość Gibbsa.
W tym odcinku
Doktor Donald "Ducky" Mallard musi wziąć udział w tajnej misji, która ma powstrzymać proceder sprzedawania broni produkowanej według najnowszej wojskowej technologii. W przestępczy proceder jest zamieszany Eli "Goliath" Lissack. Gibbs organizuje spotkanie Ducky'ego z potencjalnym kupcem. Na chwilę przed rozpoczęciem akcji okazuje się, że inna agencja rządowa też pracuje nad tą sprawą i usiłuje złapać handlarza bronią.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Mark Harmon
jako Special Agent Jethro Gibbs -
Michael Weatherly
jako Special Agent Anthony DiNozzo -
Pauley Perrette
jako Abby Sciuto -
David McCallum
jako Dr. Donald 'Ducky' Mallard -
Sean Murray
jako Special Agent Timothy McGee -
Cote de Pablo
jako Officer Ziva David -
Brian Dietzen
jako Jimmy Palmer -
Lauren Holly
jako NCIS Director Jenny Shepard
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Thomas J. Wright
reżyseria
Zobacz także
- Agenci NCIS: Zamrożeni (19) - serial sensacyjny - dziś, 19 listopada 23:50 i 1 późniejsza emisja
- Agenci NCIS: Nietykalny (20) - serial sensacyjny - noc śr./czw., 19 na 20 listopada 0:45
- Agenci NCIS: Rzeź (21) - serial sensacyjny - czwartek, 20 listopada 13:45 i 1 późniejsza emisja
- Agenci NCIS: Zagrożenie (22) - serial sensacyjny - czwartek, 20 listopada 14:40 i 1 późniejsza emisja
- Agenci NCIS: Przerwa w życiorysie (część 1) (23) - serial sensacyjny - piątek, 21 listopada 15:35 i 1 późniejsza emisja
- Agenci NCIS: Przerwa w życiorysie (część 2) (24) - serial sensacyjny - piątek, 21 listopada 16:30
- Agenci NCIS: Trudna sprawa (15) - serial sensacyjny - noc sob./niedz., 22 na 23 listopada 1:10
- Agenci NCIS: Rodzinna tajemnica (16) - serial sensacyjny - noc sob./niedz., 22 na 23 listopada 2:05
- Agenci NCIS: Drapieżca (17) - serial sensacyjny - noc sob./niedz., 22 na 23 listopada 3:00
- Agenci NCIS: Przynęta (18) - serial sensacyjny - noc niedz./pon., 23 na 24 listopada 1:20
