Agenci NCIS
odc. 22
(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: SWAK)
Występują: | Mark Harmon, Sasha Alexander, Michael Weatherly, Pauley Perrette |
---|---|
Reżyseria: | Dennis Smith |
W skrócie: | Detektywi otrzymują list z białym proszkiem. Abby odkrywa, że w przesyłce znalazła się genetycznie zmodyfikowana "zaraza". Gibbs i McGee muszą jak najszybciej dotrzeć do nadawcy. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Serial przedstawia działania elitarnego zespołu agentów specjalnych NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej). Prowadzą oni śledztwa w sprawach, które w jakikolwiek sposób powiązane są z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, żeby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należą: były detektyw z wydziału zabójstw Tony DiNozzo (Michael Weatherly), mężczyzna obdarzony nieprawdopodobną intuicją oraz agentka Kate Todd (Sasha Alexander), piękna i nieustępliwa, pracowała kiedyś w służbach specjalnych. W skład zespołu wchodzi też Abby Sciuto (Pauley Perrette), specjalistka od badań i analiz sądowych, kobieta ubierająca się w stylu gotyckim, wielbicielka czarnego humoru. Za komunikację i wszystko co jest związane z komputerami odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS często pomocą służy też doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie badając sprawy dotyczące morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.
W tym odcinku
Detektywi otrzymują list z białym proszkiem. Ta dziwna przesyłka powoduje, że muszą przejść kwarantannę. Zamknięci w sali przeznaczonej do przeprowadzania sekcji zwłok czekają na wyniki badań dotyczące identyfikacji proszku. Abby odkrywa, że w przesyłce znalazła się genetycznie zmodyfikowana zaraza. Tony i Kate natychmiast zostają przeniesieni do izolatki na oddziale chorób zakaźnych. Tymczasem Gibbs i McGee muszą jak najszybciej dotrzeć do nadawcy listu.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Mark Harmon
jako Leroy Jethro Gibbs -
Sasha Alexander
jako Caitlin Kate Todd -
Michael Weatherly
jako Tony DiNozzo -
Pauley Perrette
jako Abby Sciuto -
David McCallum
jako Dr. Donald 'Ducky' Mallard -
Sean Murray
jako Timothy McGee -
Cote de Pablo
jako Ziva David -
Lauren Holly
jako Jenny Shepard
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Dennis Smith reżyseria
Zobacz także
- Agenci NCIS: Zdrajca (3) - serial sensacyjny - noc czw./pt., 18 na 19 września 1:15
- Agenci NCIS: Dobry i zły glina (4) - serial sensacyjny - noc czw./pt., 18 na 19 września 2:10 i 1 późniejsza emisja
- Agenci NCIS: Wesołek (5) - serial sensacyjny - dziś, 19 września 13:45 i 1 późniejsza emisja
- Agenci NCIS: Intryga rodzinna (6) - serial sensacyjny - dziś, 19 września 14:40 i 2 późniejsze emisje
- Agenci NCIS: Legenda, część 1 (22) - serial sensacyjny - noc sob./niedz., 20 na 21 września 0:30
- Agenci NCIS: Legenda, część 2 (23) - serial sensacyjny - noc sob./niedz., 20 na 21 września 1:25
- Agenci NCIS (24) - serial sensacyjny - noc sob./niedz., 20 na 21 września 2:20
- Agenci NCIS: Powrót (25) - serial sensacyjny - noc sob./niedz., 20 na 21 września 3:15
- Agenci NCIS: Prawda albo konsekwencje (1) - serial sensacyjny - noc niedz./pon., 21 na 22 września 1:05
- Agenci NCIS: Starzy kumple (2) - serial sensacyjny - noc niedz./pon., 21 na 22 września 1:55