Agenci NCIS 2: Gwiazdka popu (16)

Agenci NCIS

sezon 2 odc. 16: Gwiazdka popu

(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Pop Life)

serial sensacyjny USA 2005
Występują:Mark Harmon, Sasha Alexander, Michael Weatherly, Pauley Perrette
Reżyseria:Thomas J. Wright
W skrócie:Detektywi prowadzą kolejne śledztwo dotyczące brutalnego morderstwa. Ofiarą jest kobieta - podoficer. Ciało znaleziono w mieszkaniu barmana nocnego klubu. Podejrzana jest jej siostra.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial przedstawia działania elitarnego zespołu agentów specjalnych NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej). Prowadzą oni śledztwa w sprawach, które w jakikolwiek sposób powiązane są z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, żeby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należą: były detektyw z wydziału zabójstw Tony DiNozzo (Michael Weatherly), mężczyzna obdarzony nieprawdopodobną intuicją oraz agentka Kate Todd (Sasha Alexander), piękna i nieustępliwa, pracowała kiedyś w służbach specjalnych. W skład zespołu wchodzi też Abby Sciuto (Pauley Perrette), specjalistka od badań i analiz sądowych, kobieta ubierająca się w stylu gotyckim, wielbicielka czarnego humoru. Za komunikację i wszystko co jest związane z komputerami odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS często pomocą służy też doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie badając sprawy dotyczące morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.

W tym odcinku

Detektywi prowadzą kolejne śledztwo. Tym razem sprawa dotyczy wyjątkowo brutalnego morderstwa. Ofiarą jest kobieta - podoficer. Jej ciało znaleziono w mieszkaniu barmana jednego z nocnych klubów. Dochodzenie kieruje podejrzenia agentów na siostrę zabitej, Jade. Jest ona piosenkarką w konkurencyjnym lokalu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)