7 minut

7 minut

5.4/10 5.2/10
FILM SENSACYJNY Polska 2010   od 16 lat
Występują:Przemysław Sadowski, Anna Prus, Agnieszka Warchulska, Andrzej Nejman
Reżyseria:Maciej Odoliński
W skrócie:Piotr wiedzie szczęśliwe życie u boku żony i córki. Podczas wyjazdu służbowego wdaje się w romans. Rozumie, jak wiele przez to może stracić. Ma tylko trzy dni na ocalenie małżeństwa.
Chwila zapomnienia i przykładny mąż staje się ofiarą niewybrednego szantażu. Jak się z tego wyplątać? Zmienić kanał i to możliwie jak najszybciej.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

37-letni projektant Piotr Winkler prowadzi szczęśliwe, ustabilizowane życie. Jest mężem Marty i ojcem Agnieszki. W zastępstwie za kolegę wyjeżdża w delegację. W hotelu spotyka atrakcyjną brunetkę, Natalię. Mężczyzna nie potrafi oprzeć się jej urokowi. Wbrew głosowi rozsądku ulega porywowi namiętności. Wikła się w krótki, płomienny romans. Nagle cały spokojny, poukładany świat Piotra wali się w gruzy. Szybko dociera do mężczyzny, że za jedną krótką chwilę zapomnienia przyjdzie mu zapłacić wysoką cenę. Okazuje się, że ma tylko trzy dni i trzy noce, by jeszcze spróbować uratować swoje dotychczasowe życie. Zdrada jest bowiem zabójcza dla małżeństwa. Uwikłany w sieć kłamstw i oszustw stara się posklejać swój utracony świat. Umiejętne połączenie dramatu, filmu sensacyjnego i thrillera erotycznego. W głównej roli występuje Przemysław Sadowski, któremu popularność przyniosła rola Kacpra Szpunara w serialu "Samo życie". Aktor ma jednak na swoim koncie wiele ciekawych ról filmowych i teatralnych. W "7 minutach" daje popis swojego talentu. Partneruje mu Agnieszka Warchulska, prywatnie żona aktora.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)