48h. Zaginieni: Adaś (28)
| Występują: | Tadeusz Chudecki, Arkadiusz Detmer, Andrzej Hausner, Izabela Perez |
|---|---|
| Reżyseria: | Justyna Szewczyk, Łukasz Łukasik, Olga Zielińska |
| W skrócie: | Tobiasz, właściciel wytwórni muzycznej, zgłasza zniknięcie trzyletniego syna. Podejrzewa swoją byłą żoną, piosenkarkę Edytę. Artystka ma alibi. Wskazuje na rapera, z którym Tobiasz zerwał umowę. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| czwartek, 21 maja za 12 dni |
6:05 | Fokus TV |
Opis
Policyjne Centrum Poszukiwania Zaginionych wyjaśnia, co dzieje się, gdy bliska osoba znika bez śladu. Najlepsi detektywi, psycholodzy i specjaliści z dziedziny kryminalistyki przeprowadzając czynności śledcze analizują czas tuż przez incydentem, relacje świadków oraz potencjalne konflikty, aby rodzina mogła poznać prawdę o losie nieobecnych. Fabuła została osadzona na podstawie prawdziwych zdarzeń, a każdy odcinek stanowi całą historię 48-godzinnego śledztwa zakończonego wyjaśnieniem sprawy. Program jest inspirowany Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych, które działa przy Komendzie Głównej Policji.
W tym odcinku
35-letni Tobiasz, właściciel wytwórni muzycznej, zgłasza zniknięcie dziecka. 3-letni Adaś spędzał noc w domu ojca, jednak rano już go nie było. Mężczyzna informuje policję, że podejrzewa swoją byłą żoną i matkę chłopca, 35-letnią piosenkarkę Edytę. Po rozwodzie to Tobiasz zajął się Adasiem, ponieważ kobieta prowadzi rozrywkowy tryb życia i nie wywiązywała się odpowiednio z obowiązków wobec dziecka. Policjanci udają się do studia nagrań, gdzie znajdują Edytę, która jest zszokowana zniknięciem chłopca. Choć matka ma alibi na czas zaginięcia, to podejrzenia Jagody i Jurka nie słabną. Uważają oni, że mogła zlecić porwanie. Edyta wskazuje na rapera Kapiszona, czyli Marcina Kowalskiego. Muzyk nie realizował sesji nagraniowych i Tobiasz zerwał z nim umowę na wydanie płyty. Na niekorzyść Kapiszona działa również jego obnoszenie się ze znajomościami w świecie gangsterskim. Podczas działań śledczych zostaje ujawniony także wątek pedofilski.
Występują (pokaż wszystkich)
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Justyna Szewczyk
reżyseria
-
Łukasz Łukasik
reżyseria
-
Olga Zielińska
reżyseria
Zobacz także
- 48h. Zaginieni: Kabaret (261) - serial kryminalny - noc pt./sob., 8 na 9 maja 4:00
- 48h. Zaginieni: Taki zdolny (262) - serial kryminalny - noc pt./sob., 8 na 9 maja 5:00
- 48h. Zaginieni: Modelki (19) - serial kryminalny - dziś, 9 maja 6:05
- 48h. Zaginieni: Tajemnice Wery Fajer (263) - serial kryminalny - noc sob./niedz., 9 na 10 maja 4:00
- 48h. Zaginieni: Demon (264) - serial kryminalny - noc sob./niedz., 9 na 10 maja 5:00
- 48h. Zaginieni: Niepozorny dentysta (20) - serial kryminalny - niedziela, 10 maja 6:05
- 48h. Zaginieni: Burmistrz jak z obrazka (265) - serial kryminalny - noc niedz./pon., 10 na 11 maja 4:00
- 48h. Zaginieni: Nakaz eksmisji (266) - serial kryminalny - noc niedz./pon., 10 na 11 maja 5:00
- 48h. Zaginieni: Klub w podziemiach (20) - serial kryminalny - poniedziałek, 11 maja 6:05
- 48h. Zaginieni (198) - serial kryminalny - poniedziałek, 11 maja 8:05
