48h. Zaginieni: Motylki (66)
| Występują: | Tadeusz Chudecki, Magdalena Smolara, Joanna Krupińska, Andrzej Hausner |
|---|---|
| Reżyseria: | Anna Wołek-Kornaś, Danuta Nowakowska-Pogłud, Rafał Głombiowski |
| W skrócie: | Znika 15-letnia Zuza. Rodzice dziewczyny umierają z niepokoju. Policjanci szybko docierają do grupy znajomych nastolatki, którzy ewidentnie coś ukrywają. Śledczy łączą sprawę z narkotykami. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| poniedziałek, 15 grudnia za 9 dni |
18:00 | Polsat 2 (z napisami) |
Opis
Kulisy pracy policyjnej grupy operacyjnej do spraw osób zaginionych. Zespół złożony z najlepszych policjantów, psychologów i specjalistów kryminalistyki przeprowadza dochodzenie pod presją czasu: zbiera relacje świadków i szuka potencjalnych konfliktów. Policjanci muszą ustalić, czy zaginiona osoba miała wypadek, uciekła z domu, czy też padła ofiarą morderstwa. Robią wszystko, aby rodzina poznała prawdę o losie swoich bliskich, przywracają nadzieję oraz wykorzystują wszelkie środki, żeby wyjaśnić zagadkę. Na zbadanie każdego przypadku mają zaledwie 48 godzin, po tym czasie szanse na znalezienie poszukiwanej osoby maleją.
W tym odcinku
Znika 15-letnia Zuza. Rodzice dziewczyny umierają z niepokoju. Policjanci szybko docierają do grupy znajomych nastolatki, którzy ewidentnie coś ukrywają. Udaje się ustalić, że Zuza spędziła noc w pustostanie, gdzie została zaatakowana przez bezdomnych. Po tym incydencie zniknęła. Śledczy mają coraz więcej przesłanek, by sądzić, że w tle ucieczki z domu Zuzy kryją się narkotyki. Jedna z przyjaciółek dziewczyny traci przytomność podczas kursu tańca w osiedlowym domu kultury. Na miejsce wezwana zostaje karetka. Policjanci podejrzewają, że Zuza jest pod wpływem tych samych środków psychoaktywnych.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Tadeusz Chudecki
jako szef grupy operacyjnej do spraw osób zaginionych -
Magdalena Smolara
-
Joanna Krupińska
-
Andrzej Hausner
-
Paweł Iwanicki
-
Bartosz Waga
-
Tomasz Okarmus
-
Piotr Niemczyk
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Anna Wołek-Kornaś
reżyseria
-
Danuta Nowakowska-Pogłud
reżyseria
-
Rafał Głombiowski
reżyseria
Zobacz także
- 48h. Zaginieni: Listonosz (250) - serial kryminalny - noc pt./sob., 5 na 6 grudnia 4:05
- Blue: Motylki (15) - serial animowany - noc pt./sob., 5 na 6 grudnia 4:50 i 3 późniejsze emisje
- 48h. Zaginieni: Efekt domina (251) - serial kryminalny - noc pt./sob., 5 na 6 grudnia 5:00
- 48h. Zaginieni: Apetyt na fejm (252) - serial kryminalny - noc sob./niedz., 6 na 7 grudnia 4:05
- 48h. Zaginieni: Dostawca pizzy (253) - serial kryminalny - noc sob./niedz., 6 na 7 grudnia 5:00
- 48h. Zaginieni: To wszystko z miłości (254) - serial kryminalny - noc niedz./pon., 7 na 8 grudnia 4:05
- 48h. Zaginieni: Hans (255) - serial kryminalny - noc niedz./pon., 7 na 8 grudnia 5:00
- 48h. Zaginieni: Teatr uczuć (82) - serial kryminalny - poniedziałek, 8 grudnia 8:05
- 48h. Zaginieni: Zaginięcie Zuzy (146) - serial kryminalny - poniedziałek, 8 grudnia 10:55
- 48h. Zaginieni: Obsesja (147) - serial kryminalny - poniedziałek, 8 grudnia 11:55
