4 Blocks (1/6)

4 Blocks (1/6)

(4 Blocks: Brüder)

serial kryminalny Niemcy 2017   od 16 lat
Występują:Kida Khodr Ramadan, Frederick Lau, Veysel, Maryam Zaree
Reżyseria:Marvin Kren
W skrócie:Toni Hamady jest przywódcą libańskiego gangu z Berlina. Mężczyzna planuje wycofać się z życia w półświatku. Niestety, jego szwagier, Latif, zostaje zatrzymany z dużą ilością kokainy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 22 września
jutro
12:35 HBO 3 (z napisami)

Opis

Toni (Kida Khodr Ramadan) jest potomkiem arabskiego klanu kontrolującego jedną z berlińskich dzielnic. Mężczyzna chce odciąć się od rodziny i jej kryminalnej przeszłości i rozpocząć nowe, spokojne życie z żoną i córką. Jego plany niweczy policyjny nalot, podczas którego jeden z funkcjonariuszy ginie. Toni, aby ocalić klan i rodzinny interes, musi stanąć na czele gangu.

W tym odcinku

Toni Hamady jest przywódcą libańskiego gangu z Berlina. Mężczyzna planuje wycofać się z życia w półświatku, aby prowadzić życie przykładnego męża i obywatela. Niestety, jego szwagier, Latif, zostaje zatrzymany z dużą ilością kokainy. Aresztowanie mężczyzny może doprowadzić do rozpadu całej organizacji. Chcąc ratować sytuację, Toni znów staje na czele mafii. Nie podoba się to Abbasowi, jego bratu, który miał nadzieję przejąć kontrolę nad gangiem. Toni prosi swojego przyjaciela, Vince'a, by pomógł mu zaprowadzić porządek w szajce. Nie wie, że jest on tajnym agentem policji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także