19+ (6/38)

19+ (6/38)

4.9/10
serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Melania i Ala sądzą, że to Magda okradła Sebastiana. Oskarżona nastolatka twierdzi, że pieniądze otrzymała od partnera. Jednocześnie oferuje Sebastianowi pomoc. Lucy i Kamil rozpoczynają studia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy absolwentów liceum, którzy z entuzjazmem wkraczają w dorosłość. Przeżywają pierwsze poważne miłości i rozczarowania. Świętują zawodowe sukcesy oraz boleśnie znoszą porażki. Dziewiętnastoletnia Melania komentuje życie swoje i znajomych na blogu. Marzy o byciu aktorką. Jej przyjaciółka Lena koncentruje się na przyszłej karierze lekarskiej. Pasją Sebastiana jest taniec. Kasia i Rafał to licealne małżeństwo, które musi podołać trudnemu wyzwaniu - wychowaniu dziecka.

W tym odcinku

Melania i Ala są przekonane, że to Magda ukradła pieniądze Sebastiana. Druga z dziewczyn próbuje udowodnić jej winę. Oskarżona twierdzi, że pieniądze otrzymała od nowego chłopaka. Jednocześnie oferuje Sebastianowi pomoc. Lucy i Kamil rozpoczynają studia. Wkrótce pojawia się plotka, że chłopak otrzymał miejsce na uczelni dzięki znajomościom ojca. Zakochana w Kamilu Lucy nie chce w to uwierzyć. Kamil postanawia jednak sprawdzić tę informację u rodziciela. Okazuje się ona prawdziwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także