Program TV na dziś
SPORTOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
CANAL+ Sport
Magazyn skrótów LaLiga
19:00magazyn piłkarski
Basket Office
20:00magazyn koszykarski
Ekstrapaka: 25. kolejka
21:35magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
22:40magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Żużel: PGE Ekstraliga
od 18:15mecz: ebut.pl Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno
Magazyn skrótów LaLiga
21:00magazyn piłkarski
Boks: BKFC Fight Night w Miami
22:00waga lekka: Howard Davis - Sean Wilson
Eurosport 1
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
19:002. dzień
Formuła E: ePrix Brazylii
21:00podsumowanie
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
22:002. etap
Eurosport 2
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
19:002. etap
Cycling Show
19:30magazyn sportowy
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Falun
20:00bieg na 20 km stylem dowolnym kobiet
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Falun
20:30bieg na 20 km stylem dowolnym mężczyzn
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
21:001. przejazd slalomu giganta kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
21:302. przejazd slalomu giganta kobiet
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
22:002. dzień
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Puchar CEV
od 17:45rewanżowy mecz finałowy: Asseco Resovia Rzeszów - SVG Lüneburg
Siatkówka mężczyzn: Puchar CEV
20:00studio
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Barkom Każany Lwów
Polsat Sport Extra
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
od 17:50mecz: MKS FunFloor Lublin - MKS URBiS Gniezno
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
20:25mecz: Partizan Mozzart Bet Belgrad - Baskonia Vitoria-Gasteiz
Polsat Sport News
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
od 17:45rewanżowy mecz półfinałowy: Fenerbahce Opet Stambuł - Allianz Vero Volley Mediolan
KOTV Classics
20:00magazyn bokserski
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
21:00zapowiedź meczów barażowych
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
21:30mecz: MKS FunFloor Lublin - MKS URBiS Gniezno
TVP Sport
Futsal: FOGO Futsal Ekstraklasa
od 18:10mecz: Eurobus Przemyśl - AZS UW Darkomp Wilanów
Legendy KSW (4)
22:45magazyn sportów walki