Program TV

POPULARNE

TVP 1
Sport
19:25magazyn sportowy
Polsat
Sport
19:20magazyn sportowy
TVN
Sport
19:25magazyn sportowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP Polonia
Sport
20:25magazyn sportowy

FILMOWE

CANAL+ 1
Piłka nożna: Liga angielska
od 15:55mecz: Southampton FC - Everton FC
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:25mecz: Lech Poznań - Cracovia
Liga+ Extra
20:30magazyn piłkarski
CANAL+ Premium
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25mecz: Lech Poznań - Cracovia
Liga+ Extra
19:30magazyn piłkarski

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 14:55mecz: Raków Częstochowa - PGE FKS Stal Mielec
Piłka nożna: Liga angielska
17:25mecz: Wolverhampton Wanderers FC - Newcastle United FC
Premier League World
19:35magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
20:10mecz: Arsenal FC - Leicester City FC
Eurosport 1
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
17:05mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Novak Djoković - Rafael Nadal
Kolarstwo: Vuelta a Espana
19:006. etap: Biescas - Col du Tourmalet
Eurosport 2
Kolarstwo: Vuelta a Espana
od 13:006. etap: Biescas - Col du Tourmalet
Snooker: Turniej English Open
17:25mecz finałowy: Judd Trump - Neil Robertson
Snooker: Turniej English Open
20:35mecz finałowy: Judd Trump - Neil Robertson
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 15:55mecz: Cadiz CF - Villarreal CF
Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:25mecz: Getafe CF - Granada CF
Koszykówka mężczyzn: Puchar Niemiec
20:25mecz: Brose Bamberg - MHP Riesen Ludwigsburg
Polsat Sport
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 14:50mecz: Górnik Łęczna - Miedź Legnica
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:30mecz: PGE Spójnia Stargard - ENEA Astoria Bydgoszcz
Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga
20:30mecz: BBTS Bielsko-Biała - AZS AGH Kraków
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Antwerpii
od 16:00mecz finałowy gry pojedynczej
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
18:00mecz: NBV Werona - Top Volley Cisterna
Sporty walki: UFC 254: Khabib vs. Gaethje
20:10waga lekka: Khabib Nurmagomedov - Justin Gaethje
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
17:25mecz: MKS Zagłębie Lubin - Łomża VIVE Kielce
Piłka nożna: 2. liga
19:25mecz: Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice