0-9
13 Ulica
A
ale kino+AMCAnimal PlanetAXNAXN BlackAXN SpinAXN White
B
BBC BritBBC EarthBBC FirstBBC LifestyleBoomerang
C
CANAL+ 1CANAL+ 4KCANAL+ DokumentCANAL+ DomoCANAL+ FamilyCANAL+ FilmCANAL+ KuchniaCANAL+ PremiumCANAL+ SerialeCANAL+ SportCANAL+ Sport 2CANAL+ Sport 3CANAL+ Sport 4Cartoon NetworkCBS EuropaCBS RealityCI PolsatCinemaxCinemax 2Comedy Central
D
Discovery ChannelDiscovery HistoriaDiscovery LifeDiscovery ScienceDisney ChannelDisney JuniorDisney XDDTX
E
Eleven Sports 1Eleven Sports 2Eleven Sports 3Eleven Sports 4Epic DramaEurosport 1Eurosport 2Extreme Channel
F
Filmbox ActionFilmBox ArthouseFilmBox Extra HDFilmBox FamilyFilmBox Premium HDFokus TVFood NetworkFOXFOX Comedy
H
HBOHBO 2HBO 3HGTVHISTORYHISTORY 2
I
ID
K
Kino PolskaKino TV
L
Lifetime
M
Metro TVMezzoMiniMini+MTV Polska
N
Nat Geo PeopleNational Geo.Nat. Geo. WildNickelodeonNicktoonsNowa TVnSport+
P
Paramount ChannelPLANETE+Polonia 1PolsatPolsat 2Polsat CafePolsat Comedy C. E.Polsat DokuPolsat FilmPolsat GamesPolsat NewsPolsat PlayPolsat RodzinaPolsat SerialePolsat SportPolsat Sport ExtraPolsat Sport FightPolsat Sport NewsPolsat Sport Premium 1Polsat Sport Premium 2Polsat Viasat ExplorePolsat Viasat HistoryPolsat Viasat Nature
R
Red Carpet TVRomance TV
S
SCI FISportKlubStopklatkaSundance TVSuper Polsat
T
Tele 5TLCTravelTTVTV 4TV 6TV PulsTV Puls 2TV RepublikaTV TrwamTVNTVN 7TVN FabułaTVN StyleTVN TurboTVN24TVN24 BiSTVP 1TVP 2TVP ABCTVP DokumentTVP HDTVP HistoriaTVP InfoTVP KobietaTVP KulturaTVP Kultura 2TVP PoloniaTVP RozrywkaTVP SerialeTVP SportTVS
W
Warner TVWPWydarzenia 24
Z
Zoom TV

Program TV na dziś

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Trans World Sport
2:50magazyn sportowy
TVP Polonia
Sport
2:00magazyn sportowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Basket+
0:00newsy sportowe
Piłka nożna: Liga angielska
0:20mecz: Burnley FC - Watford FC
O co biega?
2:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
3:00mecz: Real Betis Balompie - CD Alaves
Eurosport 1
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
od 23:55mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
1:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
3:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding
od 23:55bieg na dochodzenie kobiet
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding
0:27bieg na dochodzenie mężczyzn
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
1:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
3:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
nSport+
Piłka nożna: Liga francuska
od 23:50mecz: AS Saint-Etienne - RC Lens
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 23:00mecz: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów
Sporty walki: FEN 31
1:00walka: Daniel Rutkowski - Adrian Zieliński II 28.11.2020
Polsat Sport Extra
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
od 22:30mecz: Lokomotiw Kaliningrad - Dresdner SC
Boks: Rocky Boxing Night w Żukowie
1:00waga junior ciężka: Evander Rivera - Kacper Salabura 10.12.2021
Polsat Sport News
Polskie skocznie
od 23:30magazyn skoków narciarskich
Sporty walki: Babilon MMA 14
1:00walka: Paweł Pawlak - Filip Tomczak 26.06.2020